APEL O POMOC OFIAROM POŻARU

(PRUSINOWO, GM. ŁOBEZ) Mieszkańcy Prusinowa k/Łobza zwrócili się o pomoc dla ofiar pożaru, który miał miejsce w nocy z 24/25 września. Mieszkanie zostało doszczętnie spalone, a 2 osoby przebywają w szpitalu.
– Rodzice przebywają obecnie w szpitalu, a bez dachu nad głową i bez niczego zostali dwaj niepełnoletni chłopcy – 15 i 16-letni, a także ich starszy 19-letni brat oraz najstarsza z rodzeństwa siostra – informuje pani Alicja. – Przydałaby się każda pomoc. Nadchodzi jesień i jest coraz zimniej, a w mieszkaniu wszystko spaliło się. Te dzieci nie mają nic. Z pożaru wyszli w tym, co mieli na sobie. Nie mają ubrań, mebli, podręczniki szkolne spaliły się, więc każda, nawet najdrobniejsza rzecz by się przydała. Bardzo o nią prosimy, bo po pożarze cała rodzina znalazła się w trudnej sytuacji. Apelujemy o zwyczajną ludzką solidarność w potrzebie – niech to będą rzeczy, nawet pieniądze, za które będą mogli sobie kupić niezbędne do życia przedmioty.
Pomoc oraz kontakt w sprawie ustalenia szczegółów pomocy prosimy kierować pod adres: Prusinowo 14, tel. 697 409 993, gdzie aktualnie przebywają dzieci.