ARON STASIAK BOHATEREM MECZU U19

(POWIAT) Reprezentacja Polski pokonała Irlandię Północną 2:1 w meczu rozgrywanym w ramach 1. rundy eliminacji mistrzostw Europy U19. W biało-czerwonych barwach zaprezentowali się mieszkaniec Węgorzyna Aron Stasiak oraz Kacper Chodyna, mieszkaniec Dalna. Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym wynikiem.
Kacper Chodyna pojawił się na boisku w 81 minucie, Aron Stasiak zaś dziesięć minut wcześniej. W 63 minucie do bramki Polaków trafił Danny Amos. 11 minut później wyrównał Adrian Łyszczarz. W 84 minucie bramkarz Irlandii Płn. źle wypiąstkował piłkę. Piłka trafiła na głowę Kacpra Chodyny, następnie do Arona Stasiaka, który strzałem z główki trafił do siatki zapewniając biało-czerwonym komplet punktów.