JAK DIETA PUDEŁKOWA NAPRAWIŁA MOJE ZDROWIE, CZYLI MOJA PRZYGODA Z TIM CATERING

Pracując na pełen etat i będąc aktywnym ojcem dwójki dzieci, nigdy nie zastanawiałem się nad tym co wrzucam na talerz po przyjściu z pracy. Dopiero kiedy moja żona zaczęła skarżyć się na moje słabnące samopoczucie, a ja zacząłem męczyć się wchodząc na drugie piętro firmy, dostrzegłem jak bardzo to co jem wpływa na moje ciało i bliskich. Wyszukując sposoby na poprawienie zdrowia i sylwetki, zacząłem interesować się tematem cateringów dietetycznych – była to opcja idealna dla mnie, człowieka zapracowanego i bez szansy na przygotowanie czegoś pełnowartościowego na szybko. Jednak dieta pudełkowa kojarzyła mi się jedynie z nudą, odgrzewaniem cały czas tych samych sałatek i owsianek, a moja lokalizacja oddalona od centrum Wrocławia wydawała się zaprzepaścić szanse jakie miałem na catering dietetyczny Bystrzyca Kłodzka z dostawą. Jednak, po krótkim wyszukiwaniu, natrafiłem na catering dietetyczny  Tim Catering – i to był moment który na zawsze zmienił moje podejście do jedzenia.

Wchodząc na stronę cateringu, od razu uderzyła mnie mnogość wyboru; wtedy nie znałem się jeszcze na różnych rodzajach diet, ale nawet moja żona, prywatnie wegetarianka, stwierdziła że bezmięsne posiłki wyglądają na smaczne i dobrze skomponowane. Wybrałem dietę standard, gdyż na początek postanowiłem spróbować całego wachlarza dań które oferował Tim Catering. Widząc tak szeroki zakres dowodu na teren Wrocławia i okolic, utwierdziłem się w przekonaniu że dowożony mi catering pudełkowy będzie świeży i przywieziony na czas. Już pierwszego dnia wiedziałem, że nie pomyliłem się – wszystkie 5 posiłków o łącznej kaloryce 2000kcal zostały dostarczone na czas i w idealnym stanie. Z początku obawiałem się, że smak dań nie trafi w moje gusta, ale nic bardziej mylnego! Dieta pudełkowa oferuje posiłki tak kreatywne, pyszne i kolorowe, że w tydzień zapomniałem o bułce z serem bez której wcześniej nie mogłem się obyć z rana. Podział na 5 pysznych i sycących posiłków dziennie już paru tygodniach zaczął dawać efekty – nie tylko wyglądałem lepiej, ale czułem się o wiele silniejszy i pełen energii. Dieta pudełkowa z dostawą to strzał w dziesiątkę  nie tylko nauczyła mnie regularności w jedzeniu i świadomości o wpływie pełnowartościowych produktów na moje samopoczucie, ale również zaoszczędziła czas i pozwoliła na skupienie na rzeczach ważniejszych. Czasami energia rozpierała mnie na tyle, że potrafiłem po pracy z radością zgodzić się na wycieczkę rowerową z córką, wiedząc, że po powrocie czeka mnie pyszna kolacja, gotowa w kilka minut.

W Tim Catering jedzenie pudełkowe nigdy nie było nudne, a wygodna opcja odgrzewania i przenoszenia posiłków skutecznie oszczędzała mój czas. Stosując jedzenie pudełkowe już parę miesięcy, mogłem skupić się na pracy i aktywności, wiedząc, że nad moim zdrowiem czuwają doświadczeni kucharze i dietetycy. Z czasem zacząłem uczyć się sam komponować posiłki, ale także eksperymentować z dietami, które oferuje Tim Catering, takimi jak keto, vegan, sport czy lactose free, wszystkie równie pyszne, a dodatkowo wyłączające produkty po których czułem się gorzej. Ten catering dietetyczny odmienił całe moje spojrzenie na jedzenie i zdrowie – jest to tani, wygodny, a przede wszystkim pyszny sposób jedzenia, który nie tylko sprawi że codziennie będziesz budzić się z uśmiechem na twarzy, ale pełen radości i chęci do życia. Serdecznie polecam!