KABARET NEO-NÓWKA W ŁOBZIE

„Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny.  W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: „Każdy jest Kazikiem swego losu”. Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu. Wszystko to w 120 minutowym programie.
Kabaret NEO-NÓWKA wystąpi w Łobzie w sobotę 11 listopada o godz. 16:00 w hali sportowej przy ul. Orzeszkowej 7.
Bilety w cenie 50, 60, 70 zł oraz 80 zł VIP można nabyć w Łobeskim Domu Kultury przy ul. Niepodległości 52 oraz na stronie www.biletowakasa.pl

KONKURS DLA INTERNAUTÓW

Tradycyjnie już mamy konkurs dla naszych czytelników, w którym to do wygrania są 3 podwójne wejściówki na kabaret.
Zasady konkursu są takie same – wystarczy polubić i udostępnić ten post na naszym funpagu. Konkurs zakończymy w czwartek 9 listopada o godz. 10:00. Po zakończeniu konkursu tradycyjnie zamieścimy film z losowania wejściówek.