TORK – NIEZASTĄPIONY W RESTAURACYJNEJ TOALECIE

Każda restauracja musi posiadać toaletę dla klientów. Natomiast każdy klient restauracji chce czuć się komfortowo i higienicznie w toalecie restauracyjnej. Wychodząc na przeciw tym wymogom marka TORK oferuje szeroki wybór podajników, dozowników i artykułów papierowych.

TORK – wiodąca światowa marka rozwiązań higienicznym, dostarcza rozwiązania dla różnorakich branż, podnosząc poziom higieny. Niezależnie czy restauracja jest mała czy duża, marka TORK posiada produkty odpowiednio skrojone dla każdego swojego klienta. Zadowolenie klientów jest kluczem do sukcesu, dlatego TORK gwarantuje, że każdy użytkownik jego marki będzie zadowolony.

Toaleta w restauracji jest miejscem o zwykle dużym natężeniu ruchu, dlatego sprawdzą się w niej produkty o dużej pojemności dostępne na https://higieniczny.pl/pl/producer/Tork/88. Idealnym rozwiązaniem może być dozownik do papieru toaletowego Jumbo z linii Elevation. Jego duża pojemność, wyklucza konieczność częstej wymiany wkładów, a użytkownikowi nigdy nie brakuje papieru. Dozowniki te są praktyczne i posiadają nowoczesny, estetyczny wygląd. TORK posiada w ofercie niezawodne i wydajne dozowniki, które zaspokoją wszelkie potrzeby. Zatem do toalet w mniejszych lokalach, sprawdzi się dozownik do papieru toaletowego, dla łazienek o małym i średnim natężeniu ruchu. TORK proponuje tu dozownik do papieru w składce z linii Elevation. Podajnik ten zapewnia wysoki poziom higieny, dzięki dozowaniu pojedynczych odcinków papieru. Zapewne każdy lokal zdoła znaleźć rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb.

Marka TORK zapewnia dobranie odpowiedniego papieru toaletowego do swoich dozowników. W zależności od tego w jaki dozownik wyposażona jest toaleta restauracji, należy odpowiednio dobrać rodzaj i rozmiar papieru. TORK posiada w ofercie rolki konwencjonalne, rolki mini jumbo, mid-size, jumbo, a także papier toaletowy w składce. Papiery toaletowe TORK posiadają specjalistyczne certyfikaty. Jednym z nich jest Tork Easy Handling, co oznacza, że papiery Tork są łatwiejsze w otwieraniu, przenoszeniu i utylizacji. Poza tym, marka TORK oznaczona jest FSC- Recycled Credit TT-COC-002008 oraz EU Ecolabel SE/004/001. Papiery toaletowe TORK są korzystne cenowo i wydajne. Dla większego zadowolenia gości restauracyjnych można wybrać papier tłoczony, dzięki czemu wydaje się być grubszy i bardziej atrakcyjny,  posiadający także ozdobne motywy. Dzięki temu papier toaletowy w łazience restauracji odznacza się nie tylko dostępnością, ale także luksusowym wyglądem i dotykiem.

Marka TORK posiada w ofercie również dozowniki do ręczników papierowych. TORK dostarcza podajniki do ręczników w roli, do ręczników Multifold, a także do ręczników w składce. Tutaj również w wyborze odpowiedniego dozownika można kierować się różnymi kryteriami, a TORK dostarczy odpowiednie rozwiązanie. Jeżeli restauracja jest często odwiedzana przez gości i wiadomo, że toaleta cechuje się dużym natężeniem ruchu, można postawić na najnowsze rozwiązanie TORK PeakServe – dozownik do niekończących się ręczników do rąk. Jest to rozwiązanie odpowiednie do toalet, gdzie liczy się krótki czas sprzątania, niezakłócający przepływu gości. PeakServe dozuje ręczniki szybko i płynnie, a także posiada największą na rynku pojemność – ponad 2100 ręczników w dozowniku. Dozowniki do ręczników Multifold odznaczają się zgrabnym i subtelnym wyglądem, obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej, są ultra cienkie, dlatego sprawdzą się wszędzie tam, gdzie liczy się oszczędność miejsca. Dzięki rozwiązaniom proponowanym przez markę TORK możliwe jest ograniczenie kosztów eksploatacji i ilości odpadów, poprzez dozowanie pojedynczych odcinków ręczników papierowych. Taką funkcję posiada dozownik do ręczników w składce – TORK Xpress, który dodatkowo jest wyjątkowo łatwy w konserwacji i higieniczny. Marka TORK dostarcza na rynek, także dozowniki elektroniczne. Dozownik Tork Matic przeznaczony do ręczników w roli, to bezdotykowy podajnik, który dozuje zawsze po jednym odcinku, redukując zużycie i podnosząc poziom higieny. Dodatkowo posiada piękne wzornictwo i ponadczasową elegancję. Wymiana wkładu jest bardzo prosta, a łatwość obsługi zwiększa wskaźnik poziomu LED, który informuje o potrzebie uzupełnienia wkładu.

Marka TORK posiada w ofercie ręczniki papierowe, dopasowane do różnych podajników. Klienci mogą wybierać spośród ręczników w roli, Multifold, w składce ZZ i C. Ręcznik w roli TORK Matic jest wyjątkowo miękki i posiada dekor w kształcie szarego listka, dlatego może okazać się bardzo atrakcyjny i elegancki dla gości restauracji. Jest dodatkowo łatwy w konserwacji w łazienkach o dużym natężeniu ruchu. Jak wiele innych ręczników papierowych marki TORK, posiada certyfikaty: FSC Mix Virgin and Rec. fibre, TORK Easy Handling, EU Ecolabel SE/004/001, Food contact approved. Ręczniki do rąk TORK w składce wielopanelowej Multifold są dostępne w wielu kolorach i wariantach miękkości. Technologia Quick Dry zapewnia dużą wytrzymałość i chłonność papieru, a to z kolei wiąże się ze skutecznym suszeniem i mniejszą ilością odpadów. W toaletach o małym i średnim natężeniu ruchu sprawdzą się ręczniki w składkach ZZ i C, zapewniające niższe zużycie ręczników i mniejszy zapas przechowywania wkładów.