ZABEZPIECZ DOBRZE SWÓJ DOM I ZDROWIE

Jakże inny jest ten grudzień od wszystkich poprzednich. Przede wszystkim musimy w czasie pandemii wyjątkowo uważać na zdrowie swoje i swoich najbliższych. To w ten sposób wyrażamy troskę. Przeziębienia, poważniejsze zachorowania jak i nieprzewidziane szkody w domu, który ostatnio pełni dodatkowo funkcję szkoły i biura, mogą zepsuć wiele naszych planów. Dziś sprawdzamy jak można zabezpieczyć za jednym razem zdrowie i miejsce, w którym żyjemy.

Jesień pokazała nam jak bardzo trzeba być ostrożnym w czasie pandemii. Większość z nas pracuje z domu, również nasze dzieci już od wielu tygodni uczą się w domu. To właśnie on jest teraz głównym centrum naszego życia, ale i przestrzenią bezpieczną. Warto więc wiedzieć, jak zabezpieczyć go od potencjalnych szkód, a przy okazji zadbać o własne zdrowie.

Zabezpieczenie na czas pandemii

Jedną z opcji, która pomaga nam żyć bezpieczniej jest ubezpieczenie. Warto sprawdzić, co zmieniło się na rynku, ponieważ ubezpieczyciele dostosowują swoją ofertę do nowych realiów. Dla przykładu mamy obecnie możliwość ubezpieczenia mieszkania, które obejmuje ochroną nie tylko mury i to co w nim posiadamy ale również nasze zdrowie.

Wybór solidnego ubezpieczenia jest zawsze dobrą decyzją, a w tak trudnym czasie ma wyjątkową wartość. Patrząc na ofertę dostępnych produktów, mogę zarekomendować pakiet Warta Dom Komfort. To ubezpieczenie zawiera  sporo ciekawych  rozwiązań, które są bardzo praktyczne w dzisiejszej rzeczywistości – mówi Krzysztof Roszak, Agent Warty z Łobza. Na przykład w razie nagłego zachorowania mieszkańca ubezpieczonego mieszkania Warta zorganizuje i opłaci teleporadę, a jeśli osoba ubezpieczona będzie musiała pójść do szpitala zaopiekuje się psem, czy kotem jeśli w domu nie ma innych osób, które mogłyby się nim zająć. Usługi te są ujęte w zakresie bezpłatnie dodawanego do tego ubezpieczenia Assistance. Jeśli mamy dodatkowy pakiet NNW, Warta wypłaci 100 zł za każdy dzień w szpitalu w przypadku zachorowania na COVID-19. Ta opcja jest dostępna dla osób do 67 roku życia – wyjaśnia Agent Warty.

Ubezpieczenie Warty jest też ciekawą ofertą dla osób pracujących zdalnie, ponieważ obejmuje ochroną od zdarzeń losowych czy kradzieży z włamaniem przedmioty służbowe, takie jak komputer czy telefon, z których korzystamy w domu.

Usługi Assistance uwzględniają natomiast naprawę prywatnych komputerów domowników w razie ich awarii. Biorąc pod uwagę, że komputer jest teraz podstawowym narzędziem w nauce dzieci i pracy wykonywanej zdalnie, taka pomoc jest bardzo przydatna, Warunkiem jest jednak, aby komputer nie miał więcej niż 6 lat.

Ubezpieczysz się bez wychodzenia z domu

W czasie, gdy do minimum ograniczamy kontakty z innymi, już większość firm udostępnia swoje usługi zdalnie. Nie inaczej jest z zakupem ubezpieczenia. Wystarczy zadzwonić, lub wysłać maila do agenta ubezpieczeniowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń, lub napisz maila do naszej agencji Krzysztof Roszak POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE I FINANSOWE ul. Ogrodowa 4E, 73-150 Łobez, Tel. 600 964 223, mail: krzysztof-roszak@wp.pl