CZEMU WYBRAŁEM ŻYWIENIE ZA POMOCĄ DIETY PUDEŁKOWEJ?

Wielu moich znajomych zadaje mi to pytanie: Kamil, czemu zdecydowałeś się na jedzenie pudełkowe? Odpowiadam im krótko: bo jest rewelacyjne i nie chce powracać do tego, co było. Zawsze miałem problemy z nadwagą, źle się odżywiałem, na wieczór zazwyczaj jadłem nie jedną, a trzy kolacje, a cały dzień mało co. Postanowiłem z tym skończyć i szukałem sposobów wyjścia z tej nieprzyjemnej sytuacji. Usłyszałem o diecie pudełkowej i od razu chciałem spróbować, co to takiego. Jestem już w trakcie trzeciego miesiąca stosowania tego sposobu żywienia i muszę z pełną świadomością stwierdzić, że jedzenie pudełkowe to coś, czego szukałem od dawna.

Decyzja o przejściu na dietę pudełkową

W miarę szybko podjąłem tę decyzję, że chce korzystać z cateringu dietetycznego z dostawą. Lubię nowinki i zdrowe podejście do żywienia, mimo że dotychczasowe moje życie było pasmem niepowodzeń w tej dziedzinie. Odważyłem się, spróbowałem i nie żałuję! Trzeci miesiąc ściśle stosuję się do zaleceń specjalistów związanych z cateringiem pudełkowym. Spożywam 5 posiłków dziennie o tej samej godzinie i zawsze o ściśle określonej ilości. W moich posiłkach jest wszystko, co potrzeba, nie przejadam się, nie jem za dużo, bo zjadam tylko to, co w pudełkach. Nauczyłem się dzięki temu panować na swoimi namiętnościami. Czasem miałem ochotę zjeść za dużo, a teraz się to nie zdarza. Nie czuję się wygłodzony w ciągu dnia. Jest tak dlatego, bo spożywam śniadanie czy obiad o tej samej godzinie. W pożywieniu jest tyle białka i cukru, ile potrzeba, tyle tłuszczów i witamin jak wynika z zaleceń żywieniowych dla mojego wieku, wagi i wykonywanej pracy oraz aktywności, jaką zażywam po pracy. To wszystko wydaje się tak skomplikowane, a w rzeczywistości jest proste w stosowaniu. Catering dietetyczny Bielany Warszawa z dostawą pomógł mi zmienić swoje nawyki żywieniowe. Jedzenie pudełkowe wbrew nazwie to zdrowe i racjonalne żywienie, które pomaga w prawidłowym odżywianiu.

Chce zarazić innych dietą pudełkową

Odkąd zauważyłem wiele korzystnych zmian, które dało mi jedzenie pudełkowe, postanowiłem, że będę polecał swoim znajomym przejście na tej sposób żywienia. Jakie są jego zalety? Na pewno jemy zdrowiej, tyle, ile potrzeba, nie za dużo, nie za mało. Nie tracimy czasu na przygotowanie posiłków i nie łamiemy sobie głowy, co zjeść po pracy czy rano przed wyjściem z domu. Dwóch moich znajomych od miesiąca stosuje dietę pudełkową z dostawą, a jeden się jeszcze zastanawia. To pewnie kwestia czasu, bo jak zobaczy pozytywne efekty na naszych kolegach, na pewno szybko podejmie decyzję. Catering pudełkowy to świetne rozwiązanie i co najważniejsze, pomaga nam w przekonaniu samych siebie, ze warto coś zmienić w swoim życiu. Każdy problem zaczyna się od niezdrowego jedzenia. Zmienisz to, to milowy krok w kierunku poprawy kondycji. Ja już ją poprawiłem i czekam na więcej! Dieta pudełkowa okazała się strzałem w dziesiątkę. Cieszy mnie ta decyzja. Jedna z najlepszych w moim życiu! Catering dietetyczny z dostawą pomoże i wam. Musicie tylko podjąć decyzję i nie bać się nowości. Warto!