JAK OSZCZĘDZAĆ NA ZAKUPACH SPOŻYWCZYCH Z APLIKACJĄ BLIX?

Zakupy spożywcze zazwyczaj pochłaniają dużą część budżetu domowego. Produkty spożywcze oraz ubrania i akcesoria to dwie grupy produktów, które jeśli kupujemy zostawiamy w sklepie bardzo dużo pieniędzy i to bardzo często. Według raportu ,,Sprytne zakupy Polaków 2016”, przeciętnie na żywność wydajemy około 760 zł miesięcznie. Aby zaoszczędzić i zyskać dobre produkty w lepszej cenie, warto skorzystać z różnego rodzaju trików, które pomagają odzyskiwać gotówkę.

Polacy najchętniej wybierają na zakupy większe sklepy spożywcze, super i hipermarkety, gdzie można znaleźć wiele rzeczy w promocji. Pomagają w tym gazetki promocyjne, które zawierają różnego rodzaju produkty, informacje o cenach, nowych kolekcjach i liniach wchodzących do sklepu, pokazują najlepsze okazje.

Mądre oszczędzanie z aplikacją

Jednak papierowe gazetki nie zawsze mamy pod ręką, tu z pomocą przychodzi aplikacji Blix która w sprytny sposób zbiera wszystkie wydania papierowych gazetek promocyjnych w formie elektronicznej. Są sumiennie aktualizowane, można w wygodny i komfortowy sposób znaleźć interesujące obniżki, takich sklepów spożywczych jak: Tesco, Netto, czy Lidl.

Oprócz sklepów spożywczych w aplikacji znajdziesz mnóstwo innych:

– sklepy i markety budowlane: OBI, Leroy Merlin, Castorama

– sklepy z zabawkami i akcesoriami dla dzieci: Smyk

– drogerie kosmetyczne takie jak Rossman, Drogerie Natura

– sklepy z odzieżą i dodatkami: House, Answear, Textil Market

Wybór jest ogromny. Dzięki zebraniu gazetek promocyjnych w jednym miejscu na ich przeglądaniu zyskujesz cenny czas. Dodatkowo możesz tworzyć swoje listy zakupów, co ułatwia wyszukiwarka produktów. Wybierając się do galerii handlowej czy sklepu – masz wiedzę, o tym co warto kupić, ponieważ jest w niższej cenie i dodatkowo, dzięki stworzonej liście zakupów, nie zapomnisz o wszystkich niezbędnych produktach.

Oszczędzanie na wyciągniecie ręki

Wygodną aplikację Blix możesz pobrać klikając w link: https://blix.app.link/8hvO7kmTPR jest dostępna na urządzenia z Androidem oraz iOS. Jej wielką zaletą jest intuicyjny i bardzo prosty interfejs, przejrzysty wygląd, który ułatwia przeszukiwanie. Dzięki aplikacji na swoim smartfonie możesz przeglądać promocje, gdzie tylko chcesz, co pozwala oszczędzać czas i skraca planowanie zakupów. Zamiast przeszukiwać tysiące stron internetowych sklepów w poszukiwaniu konkretnych artykułów oraz mozolnego spisywania ich na kartce, wszystko możesz zrobić paroma kliknięciami na spacerze lub czekają w poczekalni u lekarza.

Materiał reklamowy