POGODZIĆ ZDROWIE I WYGODĘ

Bardzo często powodem złego odżywiania się jest brak czasu. Przygotowywanie zdrowych posiłków jest czasochłonne i wymaga regularnego robienia zakupów. Często wykorzystywanym rozwiązaniem są gotowe dania dostępne w sklepach, jednak nie są one najwyższej jakości i nie mają zbyt wiele wspólnego ze zdrowym jedzeniem. Stołowanie się w lokalach gastronomicznych typu fast-food jest wygodne, jednak całkowicie niezdrowe, ponieważ prowadzi do otyłości i nie dostarcza odpowiedniej ilości wartości odżywczych. Rozwiązaniem wygodnym i gwarantującym w pełni zdrowe posiłki jest oferta, którą przygotowała nasza firma cateringowa.

Catering dietetyczny rozwiązaniem problemów

By przygotować zdrowe jedzenie w domu, trzeba zadbać o odpowiednią jakość wykorzystywanych składników oraz posiadać stosowne umiejętności kulinarne. Niezbędne jest też poświęcenie sporej ilości czasu, ponieważ konieczne jest przeliczenie wartości odżywczych oraz stosowanie obróbki, która nie będzie wpływała negatywnie na najważniejsze wartości składników. Nasz catering dietetyczny pozwala na zaoszczędzenie tego czasu. Wystarczy zdecydować się na zaspokojenie pełnego zapotrzebowania kalorycznego naszą dietą, by móc zrezygnować z przygotowywania w domu jakichkolwiek posiłków i przekąsek. Zrezygnować można też z częstych zakupów. By maksymalnie ułatwić utrzymanie diety, dostarczamy nasze jedzenie każdego dnia wprost pod drzwi. Posiłki są gotowe do spożycia, a dzięki dostarczaniu ich wszystkich w jednej paczce można samodzielnie dopasować godziny ich jedzenia. Z pewnością zostanie to docenione przez każdego, kto pracuje w systemie zmianowym, lub ma nienormowany czas pracy. Każda potrawa zapakowana jest do specjalnego, szczelnego pojemnika, który można wykorzystywać w mikrofalówce. Podgrzewanie dzięki temu jest proste i nie trzeba wykorzystywać dodatkowych naczyń. Ułatwia to nawet jedzenie ciepłych posiłków regeneracyjnych podczas przerwy w pracy. Przechowywanie jedzenia w lodówce i zabieranie ze sobą w dowolne miejsce jest wyjątkowo proste i wygodne.

Dieta pudełkowa przygotowana przez specjalistów

Każda dieta będąca w naszej ofercie została przygotowana przez doświadczonych dietetyków oraz specjalistów z zakresu żywienia. Ich zadaniem było odpowiednie zestawienie składników i potraw, by wszystkie diety były dokładnie zbilansowane i dopasowane do zastosowania. Istotny jest również fakt, że dzięki specjalnemu zestawieniu składników dania lepiej smakują. W połączeniu z naturalnymi przyprawami, które mają pozytywny wpływ na metabolizm i pracę układu trawiennego, gwarantujemy dania wysokiej jakości. Wszystkie posiłki dostarczane przez nasz catering składają się z naturalnych i świeżych produktów. Nie korzystamy z konserwantów, ponieważ dostarczamy posiłki krótko po ich przygotowaniu. Jesteśmy też wolni od wzmacniaczy smaku i innych sztucznych dodatków. Wyeliminowaliśmy biały cukier oraz wszystkie niezdrowe tłuszcze. Ograniczyliśmy też do minimum wykorzystanie soli. Nasze posiłki są bogate w świeże warzywa i owoce, co przekłada się na wysoką zawartość witamin i minerałów, istotnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu i dla budowania odporności.

Catering dopasowany do wszystkich potrzeb

Nasza oferta kierowana jest do każdego, kto chce się dobrze i zdrowo odżywiać. Z tego też powodu postaraliśmy się, by każdy mógł znaleźć ofertę odpowiednią dla siebie. Każda dieta pudełkowa jest odpowiednio dostosowana do określonego celu, dlatego też istotne jest określenie, co chce się z pomocą diety osiągnąć. Gdy cel jest jasno określony, wystarczy przeliczyć swoje realne zapotrzebowanie kaloryczne i zapoznać z opisami diet dostępnymi na stronie. W przypadku problemów z wyborem wystarczy skontaktować się z naszą obsługą klienta, gdzie doświadczeni pracownicy są zawsze gotowi, by pomóc z wyborem i przeliczeniem kaloryczności. Nasze diety mogą pomóc zarówno w odchudzaniu, jak i budowaniu umięśnionej sylwetki. Posiadamy też rozwiązania pomagające osobom zmagającym się z chorobami.Zapraszamy do korzystania z naszej oferty i zmiany swojego stylu życia na zdrowy. Bez marnowania czasu na gotowanie, można każdego dnia jeść smacznie i w pełni zdrowo.

Zapraszamy również:
https://cateringnawymiar.pl/kody-rabatowe-love-catering/
https://fitposilki.pl/kody-rabatowe-love-catering/
https://naturalnycatering.pl/znizki-love-catering/
https://pudelkowyraj.pl/rabaty-love-catering/

Materiał partnera