ZNUŻENI DOMOWĄ CODZIENNOŚCIĄ? NADCIĄGA WYJĄTKOWA OKAZJA, BY SPRÓBOWAĆ PRZEPYSZNYCH DAŃ Z RÓŻNYCH ZAKĄTKÓW ŚWIATA. FESTIWAL SMAKÓW FOOD TRUCKÓW ZAWITA W ŁOBZIE W RAMACH KARAMBOLU W KOSMOSIE

Już 20, 21 i 22 sierpnia przydarzy się okazja do kulinarnego świętowania. Na ulicy Niepodległości przy Parku Miejskim zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Europy, Azji czy Ameryki.
Lato trwa w najlepsze racząc nas coraz to cieplejszymi dniami, a mobilne restauracje w tym czasie przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz. Trafią i do Łobza, gdzie serwować będą m.in. azjatyckie makarony, gruzińskie pierogi, hiszpańskie churrosy czy soczyste burgery rodem z Ameryki. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie.
Jak przy każdej edycji wydarzenia organizatorzy stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca. Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów.
Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z różnych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej i meksykańskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowych menu znajdą się m.in. hiszpańskie churrosy i naturalne lody rzemieślnicze.

Ze względu na pandemię, wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania aktualnych obostrzeń dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by pobyt na wydarzeniu był bezpieczny i komfortowy.

Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dot. wystawców, zasad bezpieczeństwa i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo smacznych konkursach!

Strona wydarzenia: facebook.com/events/911564352757249

Co?  I Festiwal Smaków Food Trucków w Łobzie w ramach Karambolu w Kosmosie
Gdzie? ul. Niepodległości przy Parku Miejskim
Kiedy? 20, 21 i 22  sierpnia w godzinach 16-22 (piątek), 12-22 (sobota) i 12-20 (niedziela)

Partnerzy:
Miasto Łobez
Karambol w Kosmosie
Browar Amber

Partnerzy medialni:
Nowy Tygodnik Łobeski
Rega TV
Gazeta Łobeska